Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

HAIMER ile eğitim-iş verimliliğinizdeki avantajınız!

Yeni bir HAIMER shrink ve balans makinası ile yapacağınız planlı bir yatırımın yanında ücretsiz bonus alabilirsiniz: Bizi!

Tecrübeli uygulama mühendislerimiz, ürünlerimizin üretim tesisleriniz için doğru uygunluk potansiyeli taşıdığını göstermek adına sunum yapabilirler.

Kolaylıkla bilgi seviyenizi geliştirecek HAIMER makinelerimizin sunduğu olanaklardan yararlanmak ister miydiniz?Yerinde test etme imkanı sunan canlı bir demo gösteriye, dünya üzerindeki 11 showroom alanlarımızdan birinde eğitime veya 50’den fazla olan global fuarlarımızdan birinde yapılacak olan sunuma ne dersiniz?

Eğer sizin için daha uygunsa, demo minibüsümüz ile direkt olarak sizin bulunduğunuz yere gelebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlerimizin potansiyelini gösterebiliriz. Bu hizmetimiz bağlayıcı değildir ve ücretsiz olarak sunulmaktadır. Makinalarımızın ve diğer ürünlerimizin profesyonel olarak ve uygun bir şekilde kullanımı ve size ve çalışanlarınıza sürekli olarak bu konuda eğitim sağlayabilmek için ihtiyaçlarınıza özel eğitim programları sunmaktayız.

Eğitim, yeni bir makinanın kurulumu sırasında veya sizin için uygun olan herhangi bir zamanda sağlanabilir.

Sorularınızı bekliyoruz!

İzleme Listesi