Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

HAIMER CARE'in Dört Bileşeni

HAIMER CARE, size her durumda en iyi desteği sağlamak için tasarlanmıştır. Bu yüzden bize güvenebilir, böylece işinize %100 konsantre olabilirsiniz.

HAIMER CARE'in dört bileşeni HAIMER'deki günlük aktiviteleri tanımlar ve aynı zamanda bunlar size kalite vaatlerimizdir. (Competence(yeterlilik), Assistance(Yardım), Repair(Onarım), Education(Eğitim))

Competence - Yeterlilik

100'den fazla ülkeden çok çeşitli alanlarda müşterilerimiz bize bağlı. Tüm deneyim seviyelerinde yetkin insanlar olmasaydı, bu görevi yerine getiremezdik.

HAIMER'de, tüm çalışanlarımızın düzenli eğitim aldıklarını ve zorlu rollerine en uygun şekilde hazırlandıklarını söylemeye gerek yok.

50'den fazla kursiyere sahip kapsamlı çıraklık eğitim sistemimiz sayesinde, gelecekte yüksek standartlarınızı karşılamaya devam edeceğimizi garanti ediyoruz.

HAIMER CARE ile uzmanlarla çalışmaktan her zaman zevk alacaksınız.

Assistance - Yardım

HAIMER'de müşteriler her zaman önce gelir. Hangi zorluklarla karşılaşırsanız karşılaşın, desteğimize güvenebilirsiniz.

16 satış ve servis yan kuruluşu, altı lojistik merkezi ve iki teknik uygulama merkezi ile size en iyi yerel hizmeti sunmaya hazırız.

HAIMER CARE ile her zaman yanınızda güçlü bir ortağınız olur.

 


Repair - Onarım

Makinelerinizle ilgili tüm riskleri göz ardı edemesek de, HAIMER'de sorunlarınızı olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde çözeceğimizi garanti ediyoruz.

Servis departmanımızı aradığınızda, uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanlarla konuşacaksınız. Sorunların çoğunu makinenin önünde  olmadan bile çözebilirler. Onarım çalışması gerekirse, dünya çapında 50'den fazla uygulama mühendisinden oluşan ekibimiz mümkün olduğunca hızlı tepki verecek ve hemen hemen her sorunu yerinde çözecektir.

HAIMER CARE ile makineleriniz her zaman tam olarak çalışmaya hazırdır.


Education - Eğitim

Hızlı teknolojik gelişmelerle, personelinizi güncel tutmak kolay değil. HAIMER'de bununla ilgileniyor. Sadece makinelerinize değil, aynı zamanda çalışanlarınızın eğitimine de özen gösteriyoruz.

Ayrıca, temel eğitim, HAIMER makinelerinin her kurulumunun ayrılmaz bir parçasıdır, bu nedenle çalışanlarınız her zaman görevlerine hazırdır.

İhtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanmış gelişmiş eğitim oturumları, makinelerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. HAIMER Akademi'de "Endüstri 4.0" ve "Talaşlı İmalatta Süreç Optimizasyonu '' konularında uzman atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.

HAIMER CARE ile, takım ön ayarınızda yalnızca uzmanların çalıştığından emin olabilirsiniz.

İzleme Listesi