Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Servis ve farklı uygulamalar ile ilgili size yardımcı olabilecek kişiler.

Servis

Ürünlerimiz hakkında sorularınız varsa veya herhangi bir uygulama ile ilgili sorun yaşıyorsanız, yetkili servis arkadaşlarımız ile irtibata geçiniz. Size her konuda yardım etmek için hazır bulunmaktadırlar.

Uygulama mühendisliği

Şirketimizin uygulama uzmanları, işlerinizi doğru yapmanızı sağlayacak çözümler hakkında bilgiye sahiptir ve dünya çapında size yardım etmeye hazır bulunmaktadırlar. Özel uygulamalar, makine kurulumu, eğitim, tamir, bakım veya genel danışma: uygulama mühendislerimiz her aşamada size yardımcı olmak için hazır bulunmaktadırlar.

Servis mühendislerimize erişim, şirketimizde bulunan satış temsilcilerimiz yoluyla sağlanmaktadır. Bu nedenle, lütfen sorunuzu veya isteğinizi öncelikle Igenhausen’da bulunan genel merkezimize bildiriniz.

İlgili kişi:

Makina ve takım teknolojisi uzmanlarımız

Takım sıkma aparatları ve cihaz teknolojisinde uzman olan uygulama mühendislerimiz;  özel uygulamalar, kurulumlar, eğitimler, onarım ve bakım ile bulunduğunuz yerde size her zaman destek olacaktır.

Bir arıza durumu söz konusu ise  veya makinenizin modifikasyonunun yapılmasını talep etmekte iseniz, mühendis takımımız dünyanın neresinde olursanız olun sizin için orada olacaklardır.

Christoph Manietzky

Hermann Franke

Marco Requardt

Walter Leibfritz

Martin Filko

Sebastian Kögl

Kesici takımlar için uzmalarımız

Özel uygulamalar, kurulum, eğitim, tamir ve bakım onarımı: tecrübeli uzmanlarımız size bir çok konuda ve her yerde yardımcı olmaya hazırdır. Makinanız ile herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya makina tamiri talebinde bulunmak istiyorsanız, mühendislerimiz dünyanın her yerinde ve en hızlı şekilde size yardım etmeye hazır haldedir.

 

 

Dietmar Ungar

Konstantin Brodowski

Björn Moos

Reinhold Stadtmüller

Maximilian Alst

Martin Bauer

İzleme Listesi