Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Aranan pozisyonlar

Önde gelen, yüksek teknolojiye sahip olan bir şirkette çalışmaya ilgi mi duyuyorsunuz? Kendi mesleğinizin yanı sıra, ufkunuzu uluslararası faaliyetler aracılığı ile genişletmek mi istiyorsunuz? En iyi perspektiflere sahip yeni bir çözüm arayışı içinde misiniz? O zaman size vazgeçemeyeceğiniz bir teklif yapmaya hazırız.

HAIMER olarak Almanya’daki genel merkezimizde yüksek hassasiyetli takım tutucular ve aynı zamanda spesifik uygulamalar için dizayn edilmiş olan özel shrink ve balans makinaları üretiyoruz. Sektörümüzde Avrupa piyasa lideri ve dünya çapında önde gelen üreticilerindeniz. Şikago, Hong Kong, Şangay, Seul, Osaka, Pune, Jakarta, Madrid, Campinas, Querétaro, Milano, Manchester, Posen ve Ankara’daki satış amaçlı iştiraklerimiz ile müşterilerimize birinci sınıf hizmet ve destek garanti ediyoruz.

Büyümeye devam etmek ve gelecekte daha da başarılı olmak istiyoruz. Bu sizin için büyük bir fırsat olabilir. Dinamik ve motivasyonu yüksek olan elemanlar arıyoruz ve aynı anda elemanlarımıza  güvenli ve ilginç bir iş hayatı sağlıyoruz.

Şu an açık olan pozisyonlar:

İrtibat görevlisi

İzleme Listesi