Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

HAIMER politikası

Kendimize yüksek hedefler belirlediğimiz ve yüksek teknoloji sektöründe bir  piyasa lideri olduğumuz için dünya çapında genç yetenekler, kabiliyetli elemanlar ve yöneticiler arıyoruz. HAIMER olarak, elemanlarımıza Almanya’nın en güçlü ekonomisi olan bölgelerin birinde veya yurtdışında bulunan satış amaçlı iştiraklerimizde en iyi kariyer fırsatları sunmaktayız. Yurt içi ve yurt dışında yatırımlarıyla hızla büyüyen ve globalleşen şirketimizin başarısında nitelikli insan kaynağı en önemli değerimizdir ve bu neden ile farklı bölgelerden ve ülkelerden gelen insanlar ile çalışmaya çok önem veriyoruz. Elemanlarımızın kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyoruz ve aynı anda herkese yükselme şansı sunuyoruz. Dinamik ve globalleşen bir şirket olduğumuz için dünyanın tüm bölgelerinde yeni pazarlar geliştiriyoruz. Bu nedenle şirketimiz için mühendis, teknisyen, bilgi teknolojisi uzmanları, yönetmen ve vasıflı elemanlar arıyoruz.

Bizi motive eden, her zaman daha iyiye ulaşma isteğidir.

Her zaman yeni yöntemler ve kendimizi geliştirmek için yeni firsatlar arıyoruz. Bu da bizim sipariş atölyesinden, geniş ürün çeşitliliğine sahip modern teknoloji ile donatılmış bir şirkete dönüşüm gelişimimizden görülebilir. İnsana saygı, dürüstlük, iş sağlığı ve güvenliği, ekonomik eylem ve açık iletişim - bunlar bizim firma değerlerimiz ve başarımızın sırrıdır. Siz de ekibimizin bir parçası olun!

Şirketimiz aşağıdaki gördüğünüz kurallar çerçevesine göre yönetilmektedir:

 

 

"Şirketimizin merkezinde “insan” kavramı esastır.“

„Yaptığımız işin değerinin göstergesi müşterilerimizin memnuniyetidir.”

„Kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak, karşımızdaki kişiye de aynı şekilde davranırız.“

Siz de orta ölçekli, global bir şirket için çalışmak ve HAIMER’in gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız o zaman bize başvurunuzu gönderiniz.

İrtibat görevlisi

İzleme Listesi