Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Kalite kazanır: Sadece bir slogan değil – felsefemiz!

Şirket felsefemizin temelindeki  düşünce; küresel rekabetçi fiyatlar ile  ürünlerimizin yüksek hassasiyet ve kaliteye ulaşmasını sağlamaktır. Bu amacımıza - hammaddenin işlenmesinden müşteriye ulaşmasına kadar olan süreç - ancak çalışanlarımız da felsefemizi gerçekten her gün kendi yaşamlarının  bir parçası yapabilir ise ulaşabiliriz.

Bu düşünce ile çalışanlarımızı, girişimci gibi davranmaya, geniş açılı düşünmeye ve şirket içerisindeki iş süreçlerini sürekli olarak geliştirmeye yönelik motive etmekteyiz. Müşterilerimize, istikrarlı, yüksek verimlilikte ve doğru bir  fiyat performans oranını garanti etmekteyiz.

Saat gibi çalışan titiz bir mekanizma - HAIMER kalitesi.

Neredeyse 40 yıldır, HAIMER kalitesinin dayanak noktaları:

  • Kalite – iki kez %100 kontrol ile en az hata olasılığı
  • Yılda en az 5 yeni ürün ile yenilikçi çözümler
  • Uzun süreli sektör bilgisi ile yetkinlik
  • Igenhausen, Çikago ve Hong Kong'da bulunan stok depolarımız yoluyla hızlı, dinamik– yüksek elverişlilik
  • Kısa mesafeler sayesinde esneklik
  • Güvenilirlik – teslimatta yüksek emniyet
  • En iyi fiyat - performans oranı 


Kendi bünyemizdeki çalışanlarımızın yanı sıra, müşterilerimize de özellikle değer vermekteyiz. Müşterilerimizi ve onların kişisel ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayabilmek istemekteyiz. Ürünlerimizin ve sunduğumuz hizmetlerin başarısı müşterilerimizin memnuniyeti ile ölçülmektedir.

Kendi sektörümüzde lider olarak titizlilik ve yeniliğe duyduğumuz tutku, şu an bulunduğumuz yeri ve gelecekteki pozisyonumuzu daha iyi bir yere taşıyabilmek için temel etken olmaya devam edecektir, aynen sloganımızda da dediğimiz gibi: Kalite Kazanır.

İzleme Listesi