Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Kısaca HAIMER Microset / Kurumsal Film

HAIMER Microset - Kurumsal Film
HAIMER Microset - Kurumsal Film

Microset 1964 yılında  GILDEMEISTER-DEVLIEG System-Werkzeuge GmbH adı altında kurulmuştur. 1966'da, ilk takım ölçme ve ayarlama makineleri 'Microset' adı altında ürün yelpazesi içerisinde yerini almıştır. O zamandan beri marka, karbür takımları ölçmek ve ayarlamak için yenilikçi teknolojileri temsil etmektedir. 2017 yılında DMG MORI Microset GmbH'nin HAIMER Grup tarafından devralınmasından bu yana şirket HAIMER Microset GmbH adı altında faaliyet göstermektedir. 

Teknolojik ve stratejik olarak birleşme , bütün HAIMER Grup için bir kazan-kazan durumudur. Microset'in takım ölçme teknolojisi  Haimer ürün portföyünü tamamlayarak, müşterilerimize takım tezgahlarında takım yönetimi için tam bir sistem sağlayıcısı olarak bize tek kaynaktan çözümler sunmamızı sağlamaktadır.

Takım veri yönetiminin otomasyonu ve ağ iletişimi, artık HAIMER Microset'in ürün geliştirmelerinin her zamankinden daha fazla odak noktası olmuştur - bundan dolayı bu gelişmeler yüksek kaliteli bileşenlere sahip yüksek hassasiyetli ölçüm makinelerine dayanmaktadır.

HAIMER Microset ile Endüstri 4.0, ölçüm makroları aracılığıyla tam otomatik takım ölçümü, eksiksiz bir çözüm olarak kombine HAIMER shrinkleme ve takım ölçüm teknolojisi veya CAD/CAM, takım yönetimi sistemleri ve makine ekipmanları ile sürekli veri iletişimi için çift yönlü arayüzler ile takım alanında son derece kolay ve güvenilir bir şekilde uygulanabilir.

Bielefeld'deki ikinci HAIMER üretim tesisinde yaklaşık 50 çalışan Microset takım ölçüm cihazlarını geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmektedir. Deneyimli, dinamik ve yüksek nitelikli çalışanlarımız, bilinen en yüksek kaliteyi "Haimer'de üretilmiştir" olarak  garanti etmektedir.

HAIMER Microset GmbH'nin takım ölçüm cihazları dünyanın her yerindeki müşteriler tarafından kullanılmaktadır. HAIMER Grup'un küresel varlığı sayesinde, müşterilerimize her zaman yakın olma ve ülke çapında ve uluslararası alanda da kapsamlı HAIMER hizmetleri sunma hedefimize ulaşabiliyoruz.

İzleme Listesi