Kısaca, HAIMER.

HAIMER, Almanya'nın Augsburg kentinin yakınlarında bulunan Igenhausen, Bavyera eyaletinde faaliyet göstermekte olan orta ölçekli bir aile şirketidir. HAIMER; otomotiv, havacılık, enerji, demiryolu ve genel makine işleme gibi diğer sanayi kolları için olduğu gibi aynı zamanda metal-kesim için de yenilikçi ve yüksek hassasiyetli ürünlerin tasarımını, üretimini ve satışını yapmaktadır.

Shrink ve balans makinası, 3D Sensör ve tüm popüler arayüz ve uzunluklardaki takım tutucular gibi büyük miktarlarda sunduklarımızın yanı sıra, ürün çeşitliliğimiz ayrıca karbür frezelerini ve bileme taşı adaptörlerini de içermektedir.  

Ortalama olarak dünya çapında 550, en modern makinalar ve yüksek seviyedeki otomasyona sahip, Igenhausen'da bulunan üretim yerimizde ise 400 çalışanımız bulunmaktadır. Tecrübeli, dinamik ve yüksek vasıflara sahip çalışanlarımız, bilinen en iyi "HAIMER kalitesi" ni benimsemişlerdir. Aktif bir stajyerlik bölümüne sahip olan şirketimiz, ortalama 50 stajyeri ve yüksek seviyedeki işe alım oranı ile birlikte, Alman üretim lokasyonumuzun geleceğini korurken aynı zamanda vasıflı çalışanlarını da koruma altına alır ve genç yeteneklerin gelecek eşitimine katkıda bulunur.

Günlük ortalama 2,000 takım tutucu üretme kapasitesi ile, takım tutucu teknolojisi alanında Avrupa pazar lideri olan şirketimiz için, ürünlerimizin teknolojik sınırlarını korumak oldukça önem arz etmektedir. Bu sebepten dolayıdır ki, HAIMER ailesi olarak, kaynaklarımızın %8-10'unu sadece AR-GE hizmetlerimiz için  kullanmaktayız. Çabamız her gün daha iyiye ulaşmaktır ve bu isteğimiz şirketimizin sloganı olan "Kalite kazanır" ilkesi ile daha da perçinlenmektedir.

İzleme Listesi