Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Kısaca, HAIMER.

HAIMER corporate video 2017
HAIMER corporate video 2017

HAIMER, Almanya'nın Augsburg kentinin yakınlarında bulunan Igenhausen, Bavyera eyaletinde faaliyet göstermekte olan orta ölçekli bir aile şirketidir. HAIMER; otomotiv, havacılık, enerji, demiryolu ve genel makine işleme gibi diğer sanayi kolları için olduğu gibi aynı zamanda metal-kesim için de yenilikçi ve yüksek hassasiyetli ürünlerin tasarımını, üretimini ve satışını yapmaktadır.

Shrink ve balans makinasi, 3D Sensör ve tüm tercih edilen arayüz ve uzunluklardaki takim tutucular gibi ürünlerinin yani sira, ürün çesitliliginde ayrica karbür frezeleri ve taslama adaptörlerini de içermektedir.

Yaklasik olarak dünya çapinda 800 çalisani mevcuttur ve bunlarin 500’ü en modern makinalar ve yüksek seviyedeki otomasyona sahip Igenhausen'da bulunan üretim tesisinde bulunmaktadir.Yaklasik 50 yeni çalisani ile Bielefeld sehrinde faaliyet gösteren ikinci HAIMER üretim tesisimizde, HAIMER Microset takim ayarlama/ölçme makineleri üretilmeye baslanmistir.  Tecrübeli, dinamik ve yüksek vasiflara sahip çalisanlari,  bilinen en iyi "HAIMER kalitesi" ni benimsemislerdir. Aktif bir stajyerlik bölümüne sahip olan sirket, ortalama 50 stajyeri ve yüksek seviyedeki ise alim  orani ile birlikte, Alman üretim lokasyonunun gelecegini korurken ayni zamanda vasifli çalisanlarini da koruma altina alir ve genç yeteneklerin gelecek egitimine katkida bulunur.

Günlük ortalama 4,000 takım tutucu üretme kapasitesi ile, takım tutucu teknolojisi alanında Avrupa pazar lideri olan şirketimiz için, ürünlerimizin teknolojik sınırlarını korumak oldukça önem arz etmektedir. Bu sebepten dolayıdır ki, HAIMER ailesi olarak, kaynaklarımızın %8-10'unu sadece AR-GE hizmetlerimiz için  kullanmaktayız. Çabamız her gün daha iyiye ulaşmaktır ve bu isteğimiz şirketimizin sloganı olan "Kalite kazanır" ilkesi ile daha da perçinlenmektedir.

İzleme Listesi