Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Sosyal Taahhüt

Uzun yıllar boyunca , HAIMER sosyal sorumluluğa açık bir bağlılık göstermiştir. Hayır kurumlarını teşvik etmek , bölgesel (spor) kulüpleri desteklemek ve yakındaki okullarla ortak çalışmak , mülk sahibi aile işletmelerinin büyük önem verdiği konulardır. HAIMER sadece merkezde sosyal olarak aktif değil ,aynı zamanda satış ve servis yan kuruluşlarımızın bulunduğu ülkelerde de aktiftir. Özellikle,  HAIMER gençlerin eğitim ve öğretiminin yanı sıra öğrencilerin ve mezunların mesleki yönelimlerine önem verir.

Spor Sponsorluğu

HAIMER olarak Bavarian kökenli ve Igenhausen çevresindeki bölge ile kuvvetle özdeşleşiyoruz.Bu nedenle , bölgedeki diğer derneklerin yanı sıra alt ve üst liglerin çeşitli spor kulüplerini destekliyoruz. Sosyal uyumu teşvik etmek , gençleri yeteneklerinde teşvik etmek ve nihayetinde rekreasyon faaliyetleri ile bölgeyi güçlendirmek istediğimiz için bilinçli olarak takım sporlarını seçiyoruz.

Spor sponsorluğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çıraklık Oryantasyonu

Gençlerin tanıtımı bizim için özellikle önemlidir. HAIMER , 1978'den beri gençleri tanınmış mesleklerde kalifiye işçi olma konusunda eğitiyor.Bu nedenle HAIMER , eğitim girişimlerini ve kariyer yönelimini destekleyerek öğrencilere çeşitli etkinliklerde çıraklıklar hakkında kapsamlı bilgi edinme fırsatı sunar .HAIMER , düzenli olarak staj ile ilgilenen ziyaretçilere ve öğrencilere kapılarını açıyor. Bu , gençlere çalışma dünyasına ilişkin fikir edinme fırsatı verir.

Çıraklık oryantasyonu hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

 

Sosyal Taahhüt

Sosyal etkileşim ve beraberlik ruhu sadece Haimer'de yaşanmamalı , aynı zamanda topluma da taşınmalıdır.Sosyal projeler , işbirlikleri ve yardım kampanyaları sayesinde bölgedeki ve ulusal sınırların ötesindeki dezavatajlı kişileri destekliyoruz. HAIMER, sosyal sorumluluğu göstermek ve toplumun da buna dahil olması şirketin başarısı olduğunu düşünüyor.

Sosyal taahhüt hakkında daha fazla bilgi edinin.

İzleme Listesi