Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Spor Sponsorluğu

Yerel derneklerin desteğiyle HAIMER , sosyal etkilerini ve spora olan isteklerini  güçlendirmek istiyor. Amacımız, gelecek nesiller için yetenekleri arttırmak ve çok çeşitli boş zaman aktiviteleri sağlamaktır.

Augsburger Panter (DEL)

2019/2020 sezonunun başlangıcından bu yana, HAIMER, Alman buz hokeyi liginde(DEL) Augsburger Panteri'nin premium ortağı oldu. Almanya'daki en eski ve çok geleneksel buz pateni kulübünü desteklemek istiyoruz. Augsburger Panterleri bölgenin sportif bir figürüdür ve tutku,topluluk,adalet,gelecek ve bölgesel kimlik anlamına gelir. Tüm bu değerleri şirketimizde de yaşıyoruz. Bölgeye güçlü bir şekilde bağlanmasının yanısıra, HAIMER ve panterlerin ortak bir yeryüzü tutumu , geleneği ve cazibesi vardır .Burada 'saf duygu' 'hassasiyet tutkusuyla buluşuyor'.

Augsbyrger Panter Siegfried Kerpf tarafından çekilen fotoğraflar

[Translate to "TR"] Einstimmung aufs Spiel im Curt-Frenzel Stadion
[Translate to "TR"] Alle Beteiligten freuen sich über die neu geschlossene Partnerschaft. Von links Leonardo Conti (Leiter Marketing Augsburger Panther), Tobias Völker (Leiter Marketing HAIMER), Andreas Haimer (Geschäftsführer), Lothar Sigl (Geschäftsführer Augsburger Panther), Claudia Haimer (Geschäftsführerin), Kathrin Haimer (Leiterin Personal), Duanne Moeser (Sportmanager), Steffen Tölzer (Mannschaftskapitän).
[Translate to "TR"] Die Geschäftsführer Andreas Haimer und Lothar Sigl bei der Unterzeichnung der Partnerschaft zwischen HAIMER und den Augsburger Panthern.
[Translate to "TR"] Logo der Augsburger Panther
[Translate to "TR"] Offizielles Teamfoto der Augsburger Panther 2019. Foto: Siegfried Kerpf
[Translate to "TR"] HAIMER - offizieller Premiumpartner der Augsburger Panther
[Translate to "TR"] Augsburger Panther in Aktion mit HAIMER Logo auf der Brust. Foto: Siegfried Kerpf
[Translate to "TR"] Teambild nach dem Gewinn des Dolomiten Cups 2019. Foto: Siegfried Kerpf
[Translate to "TR"] Panther Goalie Olivier Roy. Foto: Siegfried Kerpf
[Translate to "TR"] Das Panther Logo aus Aluminium gefräst von HAIMER.
[Translate to "TR"] Erste Eindrücke unserer HAIMER-Panther Loge
[Translate to "TR"] Erste Eindrücke unserer HAIMER-Panther Loge
[Translate to "TR"] Erste Eindrücke unserer HAIMER-Panther Loge

Yerel Dernekler

HAIMER için , yerel dernekler toplumumuzda özel bir öneme sahiptir.HAIMER GMBH gönüllü çalışma yapanlara dürüstlükle saygı gösterir , böylece derneklerin hayatta kalmaması mümkün olamaz. Buna göre bu bizim tanıtmak istediğimiz şeydir.Popüler spor veya kültür gibi farklı alanlarda , sosyal etkileşimlerin coşkusunun ve eğlencesinin korunmasını sağlamak önemlidir.

İzleme Listesi