Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir
Yükselişte olan yenilikçi çözümler
 • Takım Tutucu

  Takım Tutucu

  HAIMER her branş ve her uygulama için uygun olan takım tutucu ve kenetleme teknolojisini sunmaktadır. Takım tutucu teknolojisi alanında Avrupa pazar lideri olan HAIMERin yenilikçi cözümlerinden faydalananın.

  Ürünlere git
 • Kesici Takımlar

  Kesici Takımlar

  Karbür takım başları için modüler arayüz olan, öncü yenilik Duo-Lock™ sistemi ile donatılmış yeni Power HAIMER Mill ile, HAIMER işlenebilir çelik, paslanmaz çelik ve dökme demir malzemeler için geniş çeşitliliğe sahip Power Mill üniversal solid karbür frezeler sunmaktadır.

  Ürünlere git
 • Shrinkleme teknolojisi

  Shrinkleme teknolojisi

  HAIMER uzun yıllardan beri, takım tutucular için indüktif shrink-fit teknolojisi geliştirilmesinde öncü kuruluş olmuştur. Sahip olduğumuz deneyimlerimize güvenin ve shrink fit cihazı çeşitliliğimizden yararlanmaya hazır olunuz.

  Ürünlere git
 • Balanslama Teknolojisi

  Balanslama Teknolojisi

  HAIMER Tool Dynamic serisi ile takım tutucuların, bileme taşı adaptörlerin ve diğer rotorların balansını alabilecek bir makine konsepti sunmaktadır. Takımınızın balansını alarak verimliliğinizi yükseltin.

  Ürünlere git
 • Ölçüm aletleri

  Ölçüm aletleri

  HAIMER Sensörleri yardımı ile, iş parçalarınızı ve mengenelerinizi hizalayabilmek ve ölçmek için geniş çeşitiliğe sahip çok yönlü ölçüm ekipmanlarına sahip olacaksınız.

  Ürünlere git
 • Takım Yönetim Sistemi

  Takım Yönetim Sistemi

  HAIMER, takım bağlama konusunda sistem sağlayıcısı olarak, takım ön ayarı ve yönetimine tam bir çözüm getiren “Takım Yönetim Sistemi” ile ürün portföyünü tamamlamaktadır. Takım yönetim sistemi daha verimli, hizlı ve rahat bir şekilde çalısabilmenizi sağlar.

  Ürünlere git
 • takım ölçme ve ayarlama

  takım ölçme ve ayarlama

  Hassasiyet, hız ve güvenilirliğe ek olarak, UNO serisi aynı zamanda ekipmanları açısından da pek çok avantaja sahiptir. Yeni tasarımı ve gelişmiş ergonomisi, alanında, yeni standartları belirler.

  Ürünlere git

Yükselişte olan yenilikçi çözümler

Diğer ürünler: Takım Tutucu Teknolojisi, Shrinkleme Teknolojisi, Balanslama Teknolojisi, Takım Ölçme ve Ayarlama Teknolojisi ve Takım Yönetimi
Diğer ürünler: Takım Tutucu Teknolojisi, Shrinkleme Teknolojisi, Balanslama Teknolojisi, Takım Ölçme ve Ayarlama Teknolojisi ve Takım Yönetimi

HAIMER olarak, şirketimiz takım tutucu alanında tedarikçi zincirinin önemli bir parçasıdır.


Ayrıntılı takım tutucu programımız, ilgili balanslama ve shrinkleme teknolojimiz, takım yönetimi lojistik sistemimiz, 3D ölçüm aletlerimiz ve yeni Power Mill kesici takımlarımız ile size mükemmel bir şekilde koordine edilmiş olan ürün portföyümüzü sunmaktayız.

Teknik bilgimizden ve takım tutucu teknolojisi alanında sahip olduğumuz deneyimlerimizden yararlanmaya hazır olun. Ürünlerimiz ile, üretim maliyetlerinizi istikrarlı olarak azaltmanızda ve şirketiniz için gerekli olan uzun dönem rekabet üstünlüğüne ulaşmanızda size destek sağlayacağız.

İzleme Listesi