Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Modüler balanslama teknolojisi-Tool Dynamic

Modern takım tezgahlarının işmil hızı, yüksek kesim kapasitelerine ulaşabilmek ve işlemeden en yüksek verimi alabilmek için son yıllarda düzenli bir şekilde artış göstermiştir. Bu artış, aynı zamanda kullanılan takım ve tutuculardan beklentileri yükseltmiştir, çünkü yüksek olan işmili hızı, balanssızlık etkilerinin daha açık bir şekilde farkedilmesine sebep olmaktadır. Söz edilen olumsuz etkiler; titreşim, kötü yüzey kalitesi ve kısa takım ömrüdür.

Sadece takımların ve takım tutucuların yüksek hassasiyetli balanslanması, hız, kesme kapasitesi ve yüzey kalitesi açısından takım tezgahlarının tüm verimliliğini yükseltmektedir. Çünkü balanslama daha az titreşim sağlamaktadır. Bu işlem takım ve işmilinin aşınmasını azaltır, beklenmeyen duruşları azaltır ve proses güvenilirliğini artırır.

Balans Makinaları

Balans Makinaları Tool Dynamic

ı Tool Dynamic balanslama makinası serisi ile, HAIMER takım tutucuların, taşlama adaptörlerinin ve 800 mm çap’a kadar olan büyük rotorların balanslanması için akıllı çözümler sunmaktadır. Küçük boyutlu TD 1002 balans makinasından TD 2010 Automatıc balans makinasına kadar olan çeşitliliği ile HAIMER her ihtiyaca uygun makinaya sahiptir.


Tool Dynamic Balanslama Teknolojisi kataloğunu PDF olarak indirebilirsiniz:

  • HAIMER Tool Dynamic kataloğu (Almanca/Ingilizce)

    Modüler balanslama teknolojisi, balanslama adaptörler, balanslama ringleri, ...

    PDF // 7.28 M
İzleme Listesi