Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Farklı Birçok Uygulama İçin Universal Kesici Takım Teknolojisi

HAIMER solid karbür frezeler ve modüler frezeleme sistemi Duo-Lock™ başlıkları ile, işleme prosesinde yer alan farklı birçok uygulama için en uygun olan kesici takımını size sağlıyoruz. 

HAIMER MILL Power Series F1004NN radyüsü ve Duo-Lock™ HAIMER MILL Power Series - F1105MN Pahlı

Çelik, paslanmaz çelik ve dökme demir gibi malzemeleri işlemek için HAIMER solid karbür parmak frezeler, geniş çeşitliliğe sahip farklı konik geometrileri ve kesici kenarlara sahiptir.  En yeni teknoloji PVD kaplama sistemi, maksimum aşınma koruması sağlamaktadır. Yüksek şaft kalitesi, mükemmel salgı değeri ve < 1gmm balans değeri ile işleme prosesi süresince maksimum hassasiyet ve işlem doğruluğu garanti etmektedir. Safe-Lock™ takım şaftı, takımın çıkmasına karşı maksimum koruma ve kesme hacmi sağlar.

Duo-Lock™, solid karbür freze başlıklarının en son teknoloji modüler arayüzü, sistemi ile, HAIMER oldukça esnek ve universal bir takım teknolojisi sunmaktadır. Modüler arayüzün yüksek dayanıklılık özelliği sayesinde,uygun maliyet ile en son teknoloji solid karbür frezelerin verdiği aynı yüksek performansa ulaşabilirsiniz. Duo-Lock™ Monoblok takım tutucular ve Duo-Lock™ şaft uzatmaları birleşimi ile, maksimum esnek bir sisteme sahip olabilir ve böylece uygulamanız için olan en uygun çözümü bulabilirsiniz.

Kesici takım teknolojisi ile ilgili web sayfamız yakında Türkçe dilinde de mevcut olacaktır. Daha fazla bilgiye İngilizce dilinde ulaşabilirsiniz:


Katalog ve broşürlerimiz

  • HAIMER MILL (Almanca/İngilizce)

    PDF // 3.14 M
İzleme Listesi