Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Duo-λOCK® - Modüler parmak frezede yeni teknoloji

Geliştirilmişekipmanlar, ileri düzey üretim gerektirir.

Titanyum, Inconel ve yeni alüminyum alaşımlar gibi oldukça dayanıklı ve hafif materyaller; havacılık savunma, enerji ve ulaşım sektörlerinin içinde bulunduğu birçok üretici tarafından özellikle talep edilmektedir. Söz konusu yeni parçalar, kendi içlerinde önemli işleme zorlukları barındırmaktadır. Küresel endüstri içerisine rekabetçi baskı aşılamak ve ileri düzey üretim çözümleri bulmak en önemli öncelik haline gelmiştir.

Duo-Lock™ - Lider Teknoloji Kırılmaz, sağlam yapı.

İlk kez modüler bir frezeleme sistemi, en son teknoloji solid karbür frezelerin verdiği aynı yüksek performansa ulaşabilmiştir. En son teknoloji Duo-Lock™ sistemini sizlere sunabilmek için, geçmişleri buluşlarla dolu olan, metal işleme dünyasının iki lideri HAIMER ve Kennametal bir araya gelmiştir.

Duo-Lock™ (Duo-λock®; D-λ®) teknolojisi, hem kaba hem de hassas işlemeler için karbür takımın sağlayabileceği verimliliği en üst seviyeye çıkarmaktadır. En yüksek talaş kaldırma kapasitelerinde dahi Duo-Lock™ yüksek yüklere dayanır ve rijitlik gösterir. Duo-Lock™ sistemi yüksek performanslı kesici takımlar ile bir araya getirildiğinde, sıradan frezleme uygulamalarına göre iki katından fazla talaş kaldırma kapasitesi sağlar.

Duo-Lock™ teknolojisi, artan karbür takım maliyetleri sorununu gidermek üzere, aşındığında sadece karbürün kesici kısmının değiştirilebildiği modüler sistemi sunmaktadır. Duo-Lock™, patentli vida sistemi ve çift konikli oturma yüzeyi sayesinde maksimum dayanıklılık ve yük kapasitesi sağlamaktadır. Sonuç olarak, en zorlu uygulamalarda dahi neredeyse kırılması mümkün olmayan bir yapı ile birlikte mükemmel hassasiyet ve verimlilik ortaya çıkmaktadır.

Duo-Lock™ ürün videosu

Duo-Lock

 

 

Duo-Lock™ ürün portfolyosunu PDF olarak burada indirebilirsiniz:

  • Duo-Lock™

    Freze Başlıkları, Uzatmalar, Monoblok Tutucular

    PDF // 13.46 M
İzleme Listesi