Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Solid karbür parmak freze

HAIMER MILL solid karbür parmak freze

HAIMER MILL F2004NNH parmak freze

HAIMER MILL solid karbür parmak frezeler, gerekli ürün karakteristiklerini temel değerlerle taşımaktadır. Dolayısıyla HAIMER MILL Power Series / Alu Series serilerimizle kıyaslandıklarında uygun maliyetli alternatifler oluşturmakla birlikte aynı HAIMER kalitesini sunarlar.

Karakteristikleri:

 • Şaft toleransı h6
 • Daha derin kesme için boyun formu
 • Merkez kesme yapabilme
 • Salgı < 10 μm
 • Düz şaft, Safe Lock™ veya Veldon şaft ile

HAIMER MILL Power Series / Alu Series solid karbür parmak freze

HAIMER MILL Power Series F1004NNL Radyüslü solid karbür parmak freze

HAIMER MILL Power Series / Alu Series parrmak freze serileri ile HAIMER, takım tutucularını  birçok farklı malzeme için çok amaçlı solid frezeler ile sunabilmektedir.


Tüm HAIMER MILL Power Series / Alu Series parmak frezeler nihai balanslanmış ve çap 6mm den itibaren standart olarak takım çıkma koruması olarak tanınmış Safe-Lock™ ile donatılmıştır. HAIMER MILL Power Series / Alu Series serileri, saf yüksek performanslı solid karbür ile en modern kaplama teknolojilerinden oluşmaktadır.


Farklı yenilikçi ve hassas geometriler şimdi 2, 3, 4 ve 5 ağızlı kesicilerde farklı kesme boylarında mevcuttur. Ayrıca işlenecek parçaya göre farklı kesme kenarı (keskini pahlı, radyüslü, açılı) geometrileri tercih edilebilir. Bunun yanısıra daha düşük makina güçleriyle işlemelerde ve zorlu talaş boşaltımı olan uygulamalarda yeni kord profile sahip kaba kesme geometrisi de mümkündür.


Buradan takımlama teknolojileri için ürün çeşitlerimizi PDF olarak indirebilirsiniz.

 • Tooling Technology

  Power Mill, Basic Mill, Duo-Lock™, Safe-Lock™

  PDF // 13.46 M
 • Basic Mill

  PDF // 1.72 M
İzleme Listesi