Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

3D-Sensörleri ve merkezleme cihazları

HAIMER 3D-Sensörler ve merkezleme ekipmanları

HAIMER 3D-Sensörler, freze ve dalma erezyon makinaları için yüksek hassasiyete ve fonksiyonelliğe sahip olan ölçüm ekipmanlarıdır. Sensörlerimiz takım tutuculara monte edilir, frezeleme iş milinin içine yerleştirilir ve iş mili ekseninin iş parçasının kenarlarına tam olarak hizalanmasını mümkün kılar. Bu özelliği sayesinde, parça sıfır noktasının tam olarak ayarlanabilmesi ve hızlı ve kolay bir şekilde yükseklik farklarının ölçülebilmesine imkan tanır. İstediğiniz yönde (X, Y, Z ekseni) ayarlama yapabilirsiniz. Sensörün ibresi sıfırı gösterdiğinde, iş mili ekseni tam olarak iş parçasının kenarına yerleştirilmiştir.

Sadece HAIMER 3D Sensör, tek işlemle iş parçası kenarını bulmanızı sağlar. Sensör ucunda yer alan kürenin çapının hesaplanmasına gerek yoktur - sıfırı görmeniz yeterlidir! Matematiksel veya hesap problemlerinin en aza indirgenmesi ile, operatör hatalarından kaçınmanızı sağlar.

HAIMER Centro ölçüm ekipmanları ile delik ve millerin merkezlerini, tam olarak sıfırlayabilirsiniz.


Aksesuarlar

Aksesuarlar

HAIMER 3D Sensörler yüksek hassasiyete sahip çok amaçlı ölçüm cihazlarıdır. Değiştirilebilir prob uçları, sensörlerimizin işlevselliğini ve kullanım kolaylığını arttıran bir özelliktir.


Tüm HAIMER 3D-Sensör çeşitlerini PDF halinde burada indirebilirsiniz

  • HAIMER 3D Sensör kataloğu (Ingilizce/Almanca)

    PDF // 2.29 M
İzleme Listesi