Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Shrink Fit teknolojisi - Power Clamp

HAIMER uzun yıllardan beri, takım tutucular için indüktif shrink-fit teknolojisi geliştirilmesinde öncü kuruluş olmuştur. Özellikle indüksiyon bobinleri alanında, sahip olduğumuz birçok patentimiz yenilik ve gelişimin görünür kanıtlarıdır.

Patentli bobin teknolojisi ile bağlantılı olarak akıllı güç elektroniği HAIMER shrink fit teknolojisinin temelini oluşturmaktadır.

Mükemmel bir şekilde birbirleri ile koordine edilmiş montaj gurupları ve elektronik komponentler, shrinkleme esnasında sadece takım sıkma yüzeyinin ısınmasını sağlamaktadır.

Bu özellik, shrinkleme ve soğutma süresini en aza indirgemektedir.

Shrink Fit cihazları

Ürünler shrink fit cihazlar

Power Clamp shrink cihazı ürün çeşitliliği ile HAIMER, shrink fit tutucular için kapsamlı ve itina ile hazırlanmış indüksiyonlu shrink fit makinaları sunmaktadır. Bu hizmetimiz ile, HAIMER’in kendi üretimi içerisinde shrink fit makinaları ve takım tutucuları arasında yarattığı uyum özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Shrink fit cihazlarımız, temel model olan Power Clamp Basic’den yüksek teknolojili shrink cihazı Power Clamp Premium Plus’a kadar olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. HAIMER ile dünyanın en geniş ürün çeşitliliğine sahip shrink fit makina ve bobinlerini tecrübe etme şansına sahip olun.


HAIMER Power Clamp Shrink Fit Teknolojisi kataloğumuzu PDF olarak indirebilirsiniz:

  • Shrink Fit kataloğu (Ingilizce/Almanca)

    Shrink Fit cihazları, bobin teknolojisi, aksesuarlar,...

    PDF // 14.65 M
İzleme Listesi