Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

HAIMER shrink fit teknolojisini kullanmaniz için 10 önemli sebep

Haimer shrink fit teknolojisi, şirketiniz için uzun vadeli bir rekabet avantajı sağlamanıza imkan verir.

 

1. Üstün parça işleme hassasiyeti 
3xD de 0,003 mm salgı garantisi verir. Bu hassasiyet derecesi,  vardiyalar boyunca kaç operatör değişirse değişsin sürekli olarak  tekrar edilebilir.
 
2. İnce profil tasarımı
HAIMER shrink fit tutucuları çok ince profile sahip tasarlanmıştır.  Ayrıca, takım tutucunun iş parçası ile temas etmesini önlemek için  gerektiğinde düz duvarlı olarak da değiştirilebilirler.

3. Sıkma torku
Shrink tutucularımız kesici takım şaftını 360° silindirik olarak kavrar.  Kaba ve finiş operasyonlarınızda yüksek sıkma kuvveti sağlamak  sureti ile titreşimleri önler.

4. Ayarlama tutarlılığı
HAIMER shrink fit ayar esnasında takım değişimlerinde oluşan farklılıkların elimine edilmesinde eşsiz fayda sağlar. Operatöre ve onun tecrübesine bağlı kalmadan bu değişkenlikten kurtularak, tekrarlanabilir takım ayarı ve aynı sürekli sonucu elde edin.

5. Çeşitlendirimiş zengin seçenek 
Shrink fit uzatmalar size bir çok seçenek sunar. Örneğin: derin havuz işleme operasyonlarında standart shrink tutuculara uzatmaları shrinkleyerek, istenen uzunluğa minimum salgı ile erişebilirsiniz.

6. Balans hassasiyeti ve tekrarlanabilirlik 
Shrink fit takımlarımızı (G2.5@ 25,000RPM) yüksek balans hassasiyetinde üretmekteyiz. Shrink fit tutucular tekparça olup hareketli hiçbir eleman içermediğinden dolayı pazardaki en iyi balans tekrarlanabilirliğini sunar.

7. Takım değiştirme zamanından ve takım tutucu aksesuar stoğundan tasarruf 
Power Clamp Shrink fit makinalarımız Shrink fit tutucularımızla kullanıldığında takım değiştirme süresinde rakip tanımaz. Takım değiştirme 5 saniyenin altında yapılabilir.

8. Temiz iç yüzeyler 
Takım tutucuların iç kısımlarında parça işleme esnasında salgı oluşturacak talaş ve pisliklerin girmesi salgı hassasiyetini düşürür. Shrink fit tutucular ise sızdırmaz bir tasarıma sahiptir. Kir ve talaşın içeriye girmesi bu şekilde minimize edilmektedir.

9. Soğutma seçenekleri 
Shrink fit tutucularımız çeşitli soğutma alternatiflerine sahiptir. Cool Jet ve Cool Flash teknolojisi kesme sıvısının takımın kesici ağızlarına erişmesine olanak sağlar. Talaşın uzaklaştırılmasına yardım eder ve daha iyi yüzey kalitesi ve ölçüleri temin etmenize yardım eder.

10. Bulunma
En çok satan makinalar stoğumuzda hazır bulunmaktadır. Diğer tüm konfigürasyonlar ve modifikasyonlar siparişle birkaç haftada temin edilir. Shrink fit tutucular ise bilinen ara yüzler için muhtelif boy çeşitleriyle stoğumzuda mevcuttur.

İzleme Listesi