Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Shrink Fit cihazı Power Clamp: Basic Serisi/Profi Serisi/Endüstri 4.0 Serisi

Üç ayrı seri grubuna sahip shrink fit cihazları ile, HAIMER her türlü ihtiyaç için uygun shrinkleme teknolojisine sahiptir. Shrink fit cihazlarımız, ilk olarak üretimini yaptığımız Power Clamp Basic modelimizden yüksek teknoloji ile donatılmış Power Clamp Premium Plus modeline kadar sıralanmaktadır.

HAIMER ile dünyanın en geniş ürün çeşitliliğine sahip shrink fit makina ve bobinlerini tecrübe etme şansına sahip olun.

Power Clamp Basic Serisi: Temel ihtiyaçlar üzerine geliştirilmiş teknoloji

Power Clamp Basic Serisi: Temel ihtiyaçlar üzerine geliştirilmiş teknoloji

Basic Serisi, indüktif shrink fit teknolojisine hesaplı girişin ilk adımıdır. Güç elektroniği, sorunsuz bir shrinkleme olanağı sağlamaktadır. Bunun yanında, cihazların mekanik yapısı özellikle basit ve fonksiyonel olarak oluşturulmuştur. Sadece tek tutucu çözümleri mevcuttur.

Basic Serisi, günlük olarak birkaç takım shrinklemek isteyen ve ekonomik yönden de hesaplı bir cihazdan yararlanmak isteyen kullanıcılar için idealdir.

Mikro-işlemeler için özel yatay düzlemli shrink fit cihazı Power Clamp Nano programın bir parçasıdır - Power Clamp Nano, küçük çaplı takımların kullanımı ve hızlı takım değiştirme özelliklerini mükemmel bir şekilde biraraya getirmektedir.


Power Clamp Profi serisi: Modüler All-rounder

Power Clamp Profi serisi: Modüler All-rounder

Profi Serisi yüksek performans sunmaktadır ve sunduğu verimlilik ile rakipsizdir. Yüksek performanslı bobinler, kontakt soğutma ve döner tabla seçenekleri çok kısa bir süre içerisinde eş zamanlı bir shrinkleme ve soğutma garanti etmektedir. Hiçbir talep, yerine getirilmeden eksik bir şekilde bırakılmamaktadır.

Profi Serisi Shrink Fit Cihazları, hem standart bobinler hem de ileri teknolojili ve kullanımı kolay yeni jenerasyon bobinler ile çalışabilmektedir. Cihaz ekipmanı her bobini tanımaktadır ve bu şekilde doğru shrinkleme parametresini seçmektedir.

Profi Serisi Shrink Fit Cihazları modüler bir sistem oluşturmaktadır . Temel Shrink Fit Cihazı Power Clamp Economic, kademeli bir şekilde geliştirilerek en üst seviye Shrink Fit Cihazı Power Clamp Comfort NG'ye denk hale getirilebilir.


Power Clamp Endüstri 4.0 Serisi: Dijital veri aktarımında öncü teknoloji

Endüstri 4.0 Serisi

Yeni Power Clamp i4.0 serisi ile HAIMER, üretim dünyasında takım ve makinelerin birbirleri ile dijital bağlantısı ve iletişimi ile ilgili yeni standartlar ortaya koymaktadır.

Power Clamp i4.0 shrink fit cihazları, en kolay yarı otomatik shrinkleme sistemini sunmaktadır. Ergonomik ve dijital anlaşılabilir kolay kullanım özelliği ile yüksek hacimli üretime sahip olanlar için mükemmel uyum sağlamaktadır. Kolay ve hatasız veri değişimi, işleme prosesini optimize etmeye yardımcı olur. Shrinkleme parametresi okuma tarayıcısı opsiyonel olarak kullanılabilir.

Bu özelliklere ek olarak, yüksek kaliteye sahip i4.0 shrink fit cihazları yeni anlaşılabilir yazılım ve 7” dokunmatik ekranı sayesinde korunmasız ince iş eldivenleri ile bile kullanım rahatlığı sağlar.

                                                 


İzleme Listesi