Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

HAIMER Takım Tutucuları kullanmanız için 10 önemli sebep

HAIMER Takım Tutucular, şirketinize sürdürülebilir ve uzun vadeli bir rekabet avantajı sağlar.

HAIMER Takım Tutucu
HAIMER Takım Tutucu

1. Rijitlik

İşmilinden kesici kenara optimize edilmiş stabilizasyon sayesinde HAIMER, daha yüksek seviyede kesme performansı sunar. Simetrik sıkma kuvveti, işlevsel yüzeylerin en yüksek hassasiyeti sayesinde ekipmanınızın mükemmel güç dağıtımını ve uzun ömürlülüğünü garanti eder.

 2. Salgı Hassasiyeti

 Kesme kenarları üzerindeki tek tip basınç, diğer şeylerin yanı sıra, daha iyi boyutsal doğruluk, yüzey kalitesi, pürüzsüzlük ve takım ömrü sağlar: HAIMER, Shrink Fit Tutucular, Power Pens Tutucular, Yüksek Hassasiyetli Pens Tutucuları ve HG Tutucular için 3xD'de <3 μm salgı hassasiyetini garanti eder.

3. Balanslama Kalitesi

 Tüm HAIMER takım tutucuların, 25.000 rpm'de veya <1 gmm artık dengesizlikte G2.5'e göre balansı alınmıştır. Bu nedenle, işmili daha sessiz çalışır ve iş parçası üzerinde daha iyi yüzey kalitesi elde eder. Takım ömrü en üst düzeye çıkarılır ve iş milinizin ömrü uzar. Çoğu zaman balanslı takım tutucular ve alt parçaları, üretkenlikte önemli bir artış sağlar.

4. Konik Takımlar ve HSK Tutucular

 HAIMER'deki konik takım tutucular (SK, ISO, CAT, BT, BT alın temaslı) sürekli olarak AT3'ten daha iyidir. Bu durum, makine ve takım arasında optimum bir bağlantı ile sonuçlanır.Konik yuvarlaklığı ve düzlüğü 3.000 farklı noktada incelenir. HSK tutucu, özellikle yüksek hızlarda işleme merkezleri için yeni standart haline gelmiştir. HSK takım tutucularımız tüm fonksiyonel yüzeylerde hassas taşlanmıştır ve DIN normundan daha iyi toleranslara sahiptir.

5. % 100 HAIMER Kalitesi

% 100 çift denetimimiz sayesinde, HAIMER, takım tutucunun satın alındığı zaman ne olursa olsun,sürekli olarak yüksek kaliteyi garanti eder. HAIMER dendiği zaman, %100 HAIMER kalitesi anlamına gelir.

6. Yüksek Kaliteli Malzeme

HAIMER, takım tutucular için kendi standardına göre özel hammaddeler kullanır ve bu, detaylı spektral analiz ile% 100 kontrol edilir. Malzeme, yüksek dayanıklılık ve sertlik sunar, shrinkleme teknolojisinin gereksinimleri için mükemmeldir - böylece istediğiniz sıklıkta tekrarlanabilir doğrulukla içten ve dıştan shrinkleme yapabilirsiniz. HAIMER shrink fit ve takım tutucuları kullanırken herhangi bir sınırlama yoktur.

7. Çeşitli Boyutlar

Uzunluk ve geometri çeşitliliğimiz rakipsizdir. İnce (Mini Shrink) veya son derece sert (Power veya Heavy Duty) versiyonları fark etmeksizin, HAIMER her işleme zorluğu için programında doğru dış geometriye sahiptir.HAIMER, shrinkleme teknolojisine ek olarak, Yüksek Hassasiyetli ER Pens Tutucular, Power Pens Tutucular, Yüksek Hassasiyetli Pens Tutucular, HG Tutucular, Weldon, Yüzey Frezeleme Malafaları ve diğer sıkma sistemleri sunmaktadır.

8. Tüm İşmili Arayüzleri için Program

Makine işmiline hassas bağlantı ve hız ve tork aktarımı için HAIMER, çok çeşitli arayüzlerde takım tutucular sunar.  SK, CAT, BT (alın temaslı), HSK veya PSC gibi ortak arayüzler ve ayrıca takım tezgahı üreticisine bağlı olarak özel arayüzler bulacaksınız. Bu çeşitlilik sadece HAIMER’de mevcuttur.

9. Yükseltme Seçenekleri ve Tam Hizmet

Standart versiyonların yanı sıra, birçok opsiyonel yükseltme olanağına sahip bir takım tutucu alabilirsiniz. Tutarlı bir soğutma için Cool Jet ve Cool Flash gibi yenilikçi çözümler veya patentli Safe-λock® takımın tutucudan çıkmasına karşı tam koruma, sayabileceğimiz birkaç yenilikten biri. HAIMER, Data-Lock ile mekanik bir RFID çip koruması da sunar ve tam hizmet sağlayıcı olarak hassas balanslama dahil olan bir çip ile donatılmış şekilde tedarik edebilirsiniz. Başka bireysel çözümler de mevcuttur.

1O. Endüstri 4.O

 Endüstri 4.0, işleme sürecini optimize etmek için verilerin toplanması ve otomatik, gerçek zamanlı değerlendirilmesi etrafında şekillenir. Modern üretim, verileri alıp gönderebilen teknolojiler gerektirir. RFID çipleri veya QR kodları yardımıyla takım verileri takım tezgahına iletilebilir. HAIMER ile her şey tek bir sistemdedir: Müşteri, veri matris kodu ve makine dahil olmak üzere takım tutucuyu tek bir kaynaktan alır.

İzleme Listesi