Finden Sie Ihren Ansprechpartner

Finden Sie Ihren Ansprechpartner

  bul
Başlığı seç
Dili değiştir

Yeniliklerle her zaman bir adım önde: pens takım tutucu teknolojisinde devrim

Shrink Fit Tutucularda olduğu gibi, HAIMER, pens başlıklı tutucuların teknolojilerinde de geliştirmeler yaptı. Hemen hemen her makinede bulunabilen Standart ER Pens Tutucularımız, HAIMER tarafından optimize edilerek dizaynı, hassasiyeti ve kullanım güvenliği iyileştirilmiştir.

Power Pens Tutucular özellikle yüksek hızda yapılan işlemeler için Power Shrink Fit Tutucular yanında alternatif olarak üretilmiş pens başlıklı tutuculardır. Kullanım alanı olarak finiş işleme, kaba işleme ve delme işlemi gibi çeşitlilik gösterir. Power Pens Tutucular kuvvetlendirilmiş cidar kalınlığına ve daha da rijit dış çepere sahiptir. Bu sayede yüksek dayanıklılık ve titreşime karşı direnç sunar. HAIMER Power Pens Tutucular, HAIMER tarafından özel olarak üretilen Power Pensler ile birlikte kullanıldığında 0.003mm’in altında salgı değeri ve yüksek kesme kapasitesi ile en üst düzey performansa ulaşır. Opsiyonel olarak Power Pens tutucuların pensleri Safe-Lock™ sistemi ile donatılabilir.

Yüksek Hassasiyetli Pens Tutucu ile özellikle mikro ve ince işleme için yeni bir standart belirlendi. Optimize edilmiş tasarım, yüksek devirde en iyi yüzey kalitesini sağlayan 0,003 mm'den daha düşük en yüksek salgı değerine sahiptir.
Özel olarak kaplanmış sıkma somunları (<1 gmm'ye kadar hassas balanslı), yüksek hızda kesmede titreşim sönümleme ve gürültü azaltma özelliklerini garanti eder, örn. saatçilik veya tıp endüstrisinde. Bu özellik makineyi, iş milini ve takımı korur. 

İzleme Listesi